Interní Auditor Junior

Rádi se učíte novým věcem? Chcete se podílet na zlepšování a kontrole procesů v dynamicky rostoucí investiční společnosti? Jste pečlivý/á, samostatný/á a zodpovědný/á? Chcete na sobě pracovat a mít možnost zajímavého profesního růstu? Pokud ANO, pak hledáme právě Vás!

AVANT investiční společnost, a.s., leader v oblasti správy fondů kvalifikovaných investorů, hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na tuto pozici.

Náplň práce:

  • realizace pravidelných (měsíčních, kvartálních, pololetních a ročních) interních kontrol
    zaměřených na AVANT IS, obhospodařované a administrované fondy a
    administrované investiční společnosti,
  • sledování implementace nápravných opatření,
  • spolupráce na auditních zakázkách v investiční společnosti a investičních fondech,
  • spolupráce na hodnocení řídícího a kontrolního systému,
  • spolupráce na vypracování ročních plánů interního auditu

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné stabilní finanční instituce s nejširším portfoliem fondů kvalifikovaných
    investorů na trhu,
  • širokou možnost profesního rozvoje a růstu,
  • podpora prostřednictvím systematického interního vzdělávání v oboru,
  • mobilní telefon a notebook,
  • pestré spektrum zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, stravenky
  • v hodnotě 130 CZK/den, homeoffice, karta Multisport apod.)
  • příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu,
  • pracovní smlouvu na HPP na dobu neurčitou

Očekáváme:

  • SŠ vzdělání
  • praxe v oblasti vnitřního auditu výhodou, ale zajímají nás i lidé na počátku své kariéry
    s chutí a potenciálem,
  • proaktivní přístup k práci, preciznost, důslednost, zodpovědnost,
  • výborný písemný projev, profesionální vystupování,
  • dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook),
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně,
  • zkušenosti z investiční společnosti nebo obchodníka s cennými papíry jsou vítány.

Těšíme se na Váš životopis a s vybranými kandidáty i na osobní setkání!

Kontaktní osoba:
Jana Schumacher, email: schumacher@rn-tech.cz
Tel: 602 374 454