Office manager

Náplň práce:

  • zajištění plynulého chodu recepce společnosti
  • pochůzky
  • scanování dokumentů investiční společnosti a investičních fondů
  • ukládání scanů dokumentů
  • zakládání dokumentů investiční společnosti a investičních fondů do archivu
  • ukládání účetních podkladů na dropbox, správa dropboxu
  • přebírání, evidence a odesílání pošty
  • zpracování objednávek kancelářských potřeb, občerstvení, nábytku, tonerů, překladů, razítek, vizitek
  • rezervace zasedacích místností a parkovacích stání
  • vyzvedávání datových schránek a jejich následná distribuce
  • úprava webových stránek
  • zajišťování agendy spojené s nástupy a odchody zaměstnanců
  • zadávání dat do interního systému CRM
  • organizace teambuildingů
  • administrativní podpora ostatních oddělení společnosti

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání
  • znalost excelu, wordu nutností
  • samostatné řešení zadaných úkolů
  • pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost
  • flexibilitu, ochotu učit se novým věcem
  • příjemné a profesionální vystupování
  • výborné komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci v rozvíjející se společnosti
  • příjemný kolektiv spolupracovníků
  • mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
  • možnost výuky cizích jazyků
  • stravenky, multi ticket benefits/Multi Sport karta
  • Home office, Sick days
  • Teambuilding

Místo výkonu práce:
Pankrác – Praha 4
Nástup: ihned
AVANT investiční společnost, a.s.
Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha 4 – Pankrác

Kontakt: Petra Volfová; petra.volfova@avantfunds.cz