Aktuality

 

 

 • ZSZ uzavřený investiční fond, a.s. svolává řádnou valnou hromadu

  14. května 2014

 • Společnost dočasně pozastavuje odkup podílových listů fondu CONVERSANO OPF

  29. listopadu 2013

  Splatností od 29.11.2013 do 26.2.2014 AVANT investiční společnost, a.s. pozastavuje odkup podílových listů fondu CONVERSANO otevřený podílový fond, a to s ohledem na nedostatečnou likviditu fondu z důvodu prodlení dlužníka fondu.

 • Novým finančním ředitelem AVANT investiční společnosti byl jmenován Václav Urban

  1. října 2013

  Od 1. října nahrazuje Václav Urban v pozici finančního ředitele a místopředsedy představenstva Petra Illetška, který se stává předsedou představenstva ANO spořitelního družstva. Václav Urban působil 7 let ve finančních a poradenských službách, nejprve ve společnosti Citibank a.s. a posléze ve společnosti GE Money Bank a.s., kde zastával různé obchodní pozice. Od roku 2009 zastával pozici finančního ředitele ve společnosti BELLMARK ASSET MANAGEMENT a.s. a následně ve společnosti Budějovická s.r.o., kde se zabýval řízením firemních financí, investičních a developerských akcí, akvizicemi nemovitostních a výrobních podniků a byl odpovědný za externí financování. Do AVANT IS přichází rozvíjet finanční řízení fondů. Václav Urban ke svému jmenování uvedl: ,, Naše strategie se mým příchodem nemění, chci navázat na práci kolegy Petra Illetška a dále rozvíjet kvalitní finanční služby v oblasti kolektivního investování, na které se AVANT IS specializuje."

 • Pavel Doležal vystoupil na semináři pro klienty České spořitelny

  16. května 2013

  Pavel Doležal prezentoval možnosti využití FKI pro české podnikatele na semináři České spořitelny v Bystřici pod Pernštejnem dne 15.5.2013.

 • Nové možnosti využití FKI očima Pavla Doležala

  26. dubna 2013

  Pavel Doležal, výkonný ředitel AVANT IS, prezentoval na setkání časopisu Stavební fórum dne 25.4.2013 nové možnosti využití FKI pro investory související se změnami zákona o investičních společnostech a investičních fondech.

Předchozí 1 ... 34 35 36 37 38 ... 41 Následující

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.