AVANT investiční společnost posiluje svůj tým, novým ředitelem správy majetku byl jmenován Stanislav Sabol

3. dubna 2015

 Novým ředitelem správy majetku se v naší společnosti s platností od 1.dubna stal Mgr. Stanislav Sabol, MBA. Stanislav Sabol se v bankovní sféře pohybuje více jak dvacet let. V minulosti působil na různých pozicích v oblasti Řízení rizik / Řízení aktiv a pasiv, finančního řízení a treasury. Vzdělání získal na MFF UK v Praze a na University of Pittsburgh.

Po ukočení studia nejdříve pracoval v Komerční bance jako programátor, následně pak v oblasti řízení tržních rizik v Citibank Praha. V letech 2000 - 2014 působil ve skupině ČSOB / KBC v Praze, kde zodpovídal za řízení úrokového a likviditního rizika, fundingu, kapitálu a řízení investičního portfolia skupiny ČSOB, zároveň působil na pozici management consulting pro KBC Group ALM / Treasury v belgickém Bruselu.

Stanislav Sabol působil také ve statutárních orgánech menších dceřinných společností skupiny ČSOB, kde zodpovídal za finanční řízení těchto společností (mj. ČSOB Advisory, a.s., Centrum Radlická a.s,)

Zpět

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.