RSJ Private Equity uzavřený investiční fond, a.s. obhospodařován společností AVANT Fund Management investiční společnost, a.s.

2. července 2010

Dne 11. 6. 2010 nabylo právní moci rozhodnutí ČNB Č.j.: 2010/5165/570 SP2010/151/571 o povolení k činnosti investičního fondu RSJ Private Equity uzavřený investiční fond, a.s.

Podle zákona o kolektivním investování je fond RSJ Private Equity uzavřený investiční fond, a. s.  speciálním fondem kvalifikovaných investorů, jehož majetek je obhospodařován investiční společností AVANT Fund Management investiční společnost, a.s.
Investičním cílem fondu je setrvalé zhodnocování prostředků vložených akcionáři do fondu a poskytování dividend sledujících princip časového rozlišenívýnosů a nákladů, a to na základě přímých a nepřímých investic do nemovitostí (včetně výstavby nových nemovitostí).

Zpět

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.