Využijte fondy kvalifikovaných investorů a zvyšujte i nadále svůj pasivní příjem

19. října 2016

Zájem o alternativní investice roste. Důvodů je hned několik, mimo jiné i zvyšování příjmů Čechů a snižování úrokových sazeb v bankách, které sráží výnos tradičních aktiv. Ty však nejsou jedinou možností, jak zhodnotit peníze. Investoři často vyhledávají fondy tzv. alternativních investic jako jsou třeba půda, start-upy, automobiloví veteráni nebo i filmy.

Nejvíce majetku mezi českými správci fondů kvalifikovaných investorů obhospodařuje právě investiční společnost AVANT. Pracujeme s majetkem za více než 16 miliard korun a z velké části je investujeme do developerských projektů a české zemědělské půdy. 

“Cítíme, že jsme v této oblasti specialisty,” říká výkonný ředitel firmy Pavel Doležal a dodává: “Specifické fondy neděláme sami, ale vždy s nějakým partnerem, který tomu rozumí.”

Výhodou alternativních investic je jejich vysoká transparentost a zároveň se klient může vybraných aktiv dotknout a mít jistotu, že investuje do něčeho reálného a hmatatelného.

Přečtěte si celý článek:

Zpět

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.