Natland rezidenční investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s.

Společně s našimi obchodními partnery jsme pro kvalifikované investory vytvořili několik velmi zajímavých investičních příležitostí. Další připravujeme.

Klíčové ukazatele

Vznik fondu:

17.června 2011

Zřizovatel a ovládající akcionář fondu:

Investiční skupina NATLAND Group, SE

Výkonnost fondu za posledních 12 měsíců k 31.3.2019 :

4,15 %

Objem majetku fondu:

888 459 574 ,- Kč k 31.3.2019

Aktuální hodnota prioritních investičních akcií k 31.3. 2019:

133,06709 Kč

O FONDU A ZŘIZOVATELI

Zakladatelem a ovládajícím akcionářem fondu je investiční skupina NATLAND Group. Ta na českém a slovenském trhu aktivně vyhledává a velmi úspěšně zhodnocuje investiční příležitosti.

NATLAND Group je postaven na několika pilířích – jedním z nich je rezidenční development. V tomto oboru patří mezi desítku největších hráčů. Její projekt Čakovický park je s více než 800 bytovými jednotkami jedním z největších na českém realitním trhu. Třikrát se stal Realitním projektem roku (2011, 2012, 2014). Představuje jednu z nejmodernějších forem bydlení pro rodiny s dětmi. Jeho dokončení je plánováno na rok 2020.

Společnost NALAND Group zároveň úspěšně investuje ve finanční oblasti, v moderních technologiích a také v segmentu volnočasových aktivit. Vlastní například populární golfový resort na Zbraslavi – Prague City Golf. V této lukrativní oblasti připravuje developerský projekt, který zatím nemá v České republice obdoby. Další projekty chystá i v Praze.

DŮVODY PRO INVESTOVÁNÍ DO FONDU

  • Očekávaný výnos z akcií: 5,52 % p.a.
  • Fond je založen na dobu neurčitou.
  • Minimální investovaná částka je 1 mil. Kč.
  • Fond je fondem kvalifikovaných investorů.
  • Převážná část zisků plynoucích z portfolia fondu bude v souladu s investiční strategií dále reinvestována.

PROČ INVESTOVAT S NÁMI - NÁŠ ÚSPĚŠNÝ PROJEKT

Čakovický park logoČakovický park patří beze sporu mezi největší pražské developerské projekty svého druhu. Konkrétně představuje více než 800 bytových jednotek a pět nebytových prostor, přičemž v té největší z nich vznikla dle projektu investora jeho v pořadí již druhá mateřská škola.

Atraktivitu bytového komplexu Čakovického parku, který získal celkem třikrát cenu veřejnosti v soutěži Realitní projekt roku (2011, 2012, 2014), vytváří mimo jiné sousedství zámeckého parku, které představuje bydlení v klidném prostředí uprostřed zeleně umístěném na dosah všech civilizačních vymožeností.

Kromě velmi dobré dopravní dostupnosti mají Čakovice i vynikající občanskou vybavenost, ke které přispěl zásadní měrou i developer projektu, který v posledním desetiletí vybudoval, zkolaudoval a předal této městské části hned dvě mateřské školy.

 

 


Upozornění pro investory

Fond je fondem kvalifikovaných investorů dle zákona č. 240/2013 Sb., o investičních společnostech a investičních fondech, jeho akcionářem se může stát výhradně kvalifikovaný investor dle §272 tohoto zákona. Správce upozorňuje investory, že hodnota investice do fondu může klesat i stoupat a návratnost původně investované částky není zaručena. Výkonnost fondu v předchozích obdobích nezaručuje stejnou nebo vyšší výkonnost v budoucnu. Investice do fondu je určena k dosažení výnosu při jejím střednědobém a dlouhodobém držení, a není proto vhodná ke krátkodobé spekulaci. Potenciální investoři by měli zejména zvážit specifická rizika, která mohou vyplývat z investičních cílů fondu, tak jak jsou uvedeny v jeho statutu. Investiční cíle se odráží v doporučeném investičním horizontu, jakož i v poplatcích a nákladech fondu.

Sdělení klíčových informací fondu (KID) je k dispozici na http://www.avantfunds.cz/informacni-povinnost/. V listinné podobě lze uvedené informace získat v sídle společnosti AVANT investiční společnost, a.s. ROHAN BUSINESS CENTRE, Rohanské nábřeží 671/15 (recepce B), 186 00 Praha 8.

Uvedené informace mají pouze informativní charakter a nepředstavují návrh na uzavření smlouvy nebo veřejnou nabídku podle ustanovení občanského zákoníku.

Bližší informace o Common Reporting Standard(CRS) a Foreign Account Tax Compliance Act (FATCA) můžeme získat na https://www.avantfunds.cz/cz/dulezite-informace/.

Zaujal Vás fond? Nechte nám na sebe kontakt.


Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.