Naši lidé

Mgr. Ing. Pavel Doležal, LL.M.
Předseda představenstva a výkonný ředitel

Pavel Doležal

Působil 11 let v bankovnictví na různých manažerských pozicích. V ČSOB nejprve řídil odbor správy úvěrů a právní podpory poboček, od roku 2005 vedl segment finančních institucí a rozvíjel vztahy banky se zdravotními pojišťovnami, obchodníky s cennými papíry, investičními společnostmi, penzijními fondy a zahraničními bankami. Na této pozici v ČSOB také zodpovídal za služby custody a depozitáře fondů.

T: +420 277 001 209 | E: dolezal@avantfunds.cz

Mgr. Ing. Ondřej Pieran, CFA
Investiční ředitel a místopředseda představenstva

Mgr. Ing. Ondřej Pieran

Vystudoval obor finance na Vysoké škole ekonomické a právo na Karlově Univerzitě. Působil jako referent finanční politiky na Ministerstvu financí ČR se zaměřením na krizové řízení finančních institucí.

T: +420 267 997 788 | E: pieran@avantfunds.cz

Mgr. Robert Robek
Ředitel správy majetku a místopředseda představenstva

Mgr. Robert Robek

Absolvoval Právnickou fakultu UK. Pracoval v oboru realit, nemovitostního developmentu a řízení investiční výstavby. Je držitelem makléřské licence, má praxi na pozici vedoucího makléře u spol. BH Securities, a.s., v oblasti primárních emisí a obchodování s investičními CP. Od roku 2007 se věnoval obhospodařování a administraci fondů kolektivního investování.

T: +420 277 000 143 | E: robek@avantfunds.cz

Mgr. Ing. Zdeněk Hauzer
Ředitel správy majetku a člen představenstva

Zdeněk Hauzer

Přes 10 let pracoval v bankovnictví nejprve na pozici vedoucího oddělení správy úvěrů korporátní klientely v ČSOB a následně vedoucího úvěrového oddělení ve Fio bance. Od roku 2008 se jako samostatný finanční poradce podílel na restrukturalizaci firem a financování nemovitostních projektů.

T: +420 277 000 142 | E: hauzer@avantfunds.cz

 

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.