Pomáháme

DOBRÝ ANDĚL

Cílem nadačního systému DOBRÝ ANDĚL je, aby rodiny nemocných dostávaly pravidelnou měsíční finanční pomoc. Tímto způsobem umožníme a pomůžeme navýšit měsíční příjem rodin s dětmi, které přivedla těžká nemoc do finanční tísně.

https://www.dobryandel.cz/

 

 

HUDBA POMÁHÁ

Nezisková organizace, která pomocí benefičních koncertů ve východních Čechách získává finance pro podporu rodin s postiženým dítětem (dětmi). Finančním darem umožníme zakoupit pomůcky, služby (rehabilitaci), které dětem pomohou lépe zvládat jejich handicap.

http://www.hudbapomaha.cz/

 

 

ZDRAVOTNÍ KLAUN

Nezisková organizace s národní a mezinárodní působností, která přináší humor a radost hospitalizovaným dětem, geriatrickým pacientům a dalším potřebným v oblasti zdravotnictví, a to prostřednictvím speciálně vyškolených Zdravotních klaunů a souvisejících projektů. Finančním darem přispíváme ke zlepšení jejich psychického i celkového zdravotního stavu.

http://www.zdravotniklaun.cz/

 

 

SMETANOVA LITOMYŠL

Stříbrné mecenášství festivalu Smetanova Litomyšl. Smetanova Litomyšl je druhým nejstarším hudebním festivalem v České republice , zároveň patří k největším pravidelným festivalům klasické hudby u nás, proto díky mecenášství pomáháme zvyšovat jeho kvalitu.

https://www.smetanovalitomysl.cz/

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.