Získání finančních zdrojů

Neustále hledáme zajímavé investiční příležitosti

Ve spolupráci s našimi partnery poskytujeme komplexní finanční, transakční a poradenské služby v segmentu malých a středních podniků. Vybraným projektům nabízíme plně individuální přístup, nabídku poradenství a různé typy financování.

Naše služby

Fundraising úpisem fondu

Pro různé typy aktiv jsme připraveni založit fond a společně s manažerem projektu získat kapitál v potřebné výši od investorů úpisem akcií investičního fondu nebo podílových listů podílového fondu. Forma FKI poskytuje vysokou ochranu investorům - dohled ČNB, průběžnou kontrolu depozitářskou bankou s nakládáním finančních prostředků a externí audit a zároveň vyšší zhodnocení vložených prostředků v porovnání se standardními obchodními společnostmi. 

Financování equity malým a středním podnikům

Vybraným klientům, malým a středním podnikům, nabízíme financování chybějících vlastních zdrojů na plánované investiční záměry. Klient má například zajištěno financování svého záměru z části cizími zdroji, chybí mu však částečně či úplně minimální požadovaná equita. V takovém případě jsme schopni v kooperaci s klientem účinně pokrýt potřebu equity a zajistit tak realizaci transakce. Dokážeme navrhnout i vhodnou či nutnou optimalizaci struktury financování.

Restrukturalizační financování 

V okamžiku, kdy se společnost dostává do existenčních potíží a hrozí riziko v podobě vyhlášení konkurzu, je restrukturalizační financování vhodným nástrojem, jak firmu zachránit a opět nastartovat. Restrukturalizační financování je součástí komplexního balíčku opatření, leckdy radikálních, které mají jediný cíl, a to zajistit další fungování firmy na trhu.

Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.