První rezidenční investiční fond s proměnným základním kapitálem, a. s.

Společně s našimi obchodními partnery jsme pro kvalifikované investory vytvořili několik velmi zajímavých investičních příležitostí a další připravujeme.

Klíčové ukazatele

Vznik fondu:

17.června 2011

Zřizovatel a ovládající akcionář fondu:

Investiční skupina NATLAND Group, SE

Nemovitostní portfolio:

Čakovický park

Celkový objem aktiv fondu :

759 644 000,- Kč k 31.12.2017

O FONDU A ZŘIZOVATELI

Zakladatelem a ovládajícím akcionářem fondu je investiční skupina NATLAND Group. Ta na českém a slovenském trhu aktivně vyhledává a velmi úspěšně zhodnocuje investiční příležitosti.

NATLAND Group je postaven na několika pilířích – jedním z nich je rezidenční development. V tomto oboru patří mezi desítku největších hráčů. Její projekt Čakovický park je s více než 800 bytovými jednotkami jedním z největších na českém realitním trhu. Třikrát se stal Realitním projektem roku (2011, 2012, 2014). Představuje jednu z nejmodernějších forem bydlení pro rodiny s dětmi. Jeho dokončení je plánováno na rok 2020.

Společnost NALAND Group zároveň úspěšně investuje ve finanční oblasti, v moderních technologiích a také v segmentu volnočasových aktivit. Vlastní například populární golfový resort na Zbraslavi – Prague City Golf. V této lukrativní oblasti připravuje developerský projekt, který zatím nemá v České republice obdoby. Další projekty chystá i v Praze.

DŮVODY PRO INVESTOVÁNÍ DO FONDU

  • Očekávaný výnos z akcií: 5,1 % p.a.
  • Fond je založen na dobu neurčitou.
  • Minimální investovaná částka je 1 mil. Kč.
  • Fond je fondem kvalifikovaných investorů.
  • Převážná část zisků plynoucích z portfolia fondu bude v souladu s investiční strategií dále reinvestována.

PROČ INVESTOVAT S NÁMI - NÁŠ ÚSPĚŠNÝ PROJEKT

Čakovický park logoČakovický park patří beze sporu mezi největší pražské developerské projekty svého druhu. Konkrétně představuje více než 800 bytových jednotek a pět nebytových prostor, přičemž v té největší z nich vznikla dle projektu investora jeho v pořadí již druhá mateřská škola.

Atraktivitu bytového komplexu Čakovického parku, který získal celkem třikrát cenu veřejnosti v soutěži Realitní projekt roku (2011, 2012, 2014), vytváří mimo jiné sousedství zámeckého parku, které představuje bydlení v klidném prostředí uprostřed zeleně umístěném na dosah všech civilizačních vymožeností.

Kromě velmi dobré dopravní dostupnosti mají Čakovice i vynikající občanskou vybavenost, ke které přispěl zásadní měrou i developer projektu, který v posledním desetiletí vybudoval, zkolaudoval a předal této městské části hned dvě mateřské školy.

 

 


Upozornění pro investory

Fond je fondem kvalifikovaných investorů dle zákona č. 240/2013 Sb. a jeho podílníkem se může stát výhradně kvalifikovaný investor dle §272 tohoto zákona. Správce upozornuje investory, že hodnota investice do fondu může klesat i stoupat a návratnost původně investované částky není zaručena. Výkonnost fondu v předchozích obdobích nezaručuje stejnou nebo vyšší výkonnost v budoucnu. Investice do fondu je určena k dosažení výnosu při jejím střednědobém a dlouhodobém držení a není proto vhodná ke krátkodobé spekulaci. Potenciální investoři by měli zejména zvážit specifická rizika, která mohou vyplývat z investičních cílů fondu, tak jak jsou uvedeny v jeho statutu. Investiční cíle se odráží v doporučeném investičním horizontu, jakož i v poplatcích a nákladech fondu.

Sdělení klíčových informací fondu (KID) je k dispozici na http://www.avantfunds.cz/informacni-povinnost/. V listinné podobě lze uvedené informace získat v sídle společnosti AVANT investiční společnost, a.s. ROHAN BUSINESS CENTRE, Rohanské nábřeží 671/15 (recepce B), 186 00 Praha 8.

Uvedené informace mají pouze informativní charakter a nepředstavují návrh na uzavření smlouvy nebo veřejnou nabídku podle ustanovení občanského zákoníku.

Zaujal Vás fond? Nechte nám na sebe kontakt.


Na tomto webu používáme soubory cookies, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů.